Aksident në aksin Korçë-Pogradec! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën

Aksident në aksin Korçë-Pogradec! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën

Foto nga vendngjarja

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e përplasjes së dy makinave ka mbetur e lënduar lehtë njëra prej pasagjereve, ndërsa janë regjistruar dhe dëme të konsiderueshme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rreth shkaqeve të këtij aksidentit.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet lokale/ Bilali: Vështirësia për të marrë bashkinë e Shkodrës është stigma e gabuar e krijuar tek qytetarët që e lidhin PS-në me komunizmin

Zgjedhjet lokale/ Bilali: Vështirësia për të marrë bashkinë e Shkodrës është stigma e gabuar e krijuar tek qytetarët që e lidhin PS-në me komunizmin