Aksident në aksin Librazhd-Prrenjas, kamioni bën copash Benz-in! 2 persona të plagosur rëndë dërgohen në spital(FOTO+VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrjenjas, në fshatin Hotolisht, ku një kamion është përplasur me mjetin tip ‘Benz’. Nga përplasja, dy persona janë plagosur rëndë dhe janë transportuar drejt spitalit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo identiteti i të plagosurëve, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e detajeve. 

Librazhi është kthyer në burim aksidentesh së fundmi, jo më larg se pasditen e 3 dhjetorit makina ka përplasur një fëmijë dhe një 60-vjeçar. Sidoqoftë, ende nuk është zbuluar një shkak i këtyre aksidenteve kaq të shpeshta. 

 

1638581600_kamioni.PNG1638581759_kamioniprap.PNG1638581789_benci.PNG

Report Tv ka arritur të sigurojë pamje eksluzive nga aksidenti ku kamioni ka bërë copash Benz-in 
 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Tkurret bujqësia, eksportet e zarzavateve rënie historike, i frutave në rritje! Rrapaj: fqinjët na konkurruan fort