Aksident në aksin 'Tiranë-Durrës', makina del nga rruga, drejtuesi i mjetit përfundon në spital

Aksident në aksin 'Tiranë-Durrës', makina del nga rruga, drejtuesi i mjetit përfundon në spital

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tiranë-Durrës ku një person është plagosur pasi mjeti që drejtonte ka dalë nga rruga.

I plagosuri i identifikuar, si A.Xh rreth orës 19:50 ka humbur kontrollin e makinës që drejtonte duke përfunduar jashtë aksit rrugor në afërsi të Sukthit. Për pasojë ai është transportuar në spitalin rajonal të Durrësit ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Kreu i Këshillit të Qarkut Shkodër, Edmond Ndou paraqitet në SPAK

Kreu i Këshillit të Qarkut Shkodër, Edmond Ndou paraqitet në SPAK