Aksident në Bulqizë/ Nusja dhe vjehrri me 'Benz' përplasen me fugonin, në gjendje të rëndë e reja

Foto nga aksidenti

BULQIZË- Një aksident  ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë Bulqizë.

Sipas informacioneve, një automjet tip "Benz" është përplasur me një fugon dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Shoferja 27 vjeçare e cila drejtonte mjetin tip 'Benz' ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Elvira Përkoxha po udhëtonte së bashku më vjehrrin e saj, Ferit Përkoxha, i cili është dërguar në spitalin e Peshkopisë. Sipas informacioneve,  i plagosuri tjetër ndodhet në spitalin e Bulqizës.

Akoma nuk dihet se cilat janë shkaqet e këtij aksidenti.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes. 

D.P./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se hapja e listave do të sjellë deputetë më cilësore në Kuvend?

Komento

Komente

 • Tosi: 14/09/2020 17:43

  Jane dalldisur maloket e Dibres. Ka dale vjehrri me i mesuar makinen nuses djalit. Por si duket nusja ne delir ka ngaterruar frenen me gazin dhe vjehrri eshte hutuar i shkreti. Jane dalldisur keq grate me makina. Ecin me celular ne dore dhe te marrin perpara se e kane mendjen ne mesazhet per te dashurin, fundi i botes, pune malokesh.

  Përgjigju
  • Dida: 20/09/2020 02:29

   Nese ke pa komentin me kthe pergjigje #tosi#

  • Dida: 18/09/2020 00:46

   M trego nj emer tendin ku mund tet shkruaj tkemi kontakt tet sqaroj×

Lajmi i fundit

John

U puth dhe u përqafua me të pranishmit, Pipero kërkon ndjesë publike në Report Tv: Një shembull që nuk duhet ndjekur