Aksident në Durrës, makina përplas motorin, plagoset drejtuesi

Aksident në Durrës, makina përplas motorin, plagoset drejtuesi

Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Makina me drejtues Z.O., ka përplasur një motor që drejtohej nga R.L. Për pasojë është plagosur ky i fundit i cili është dërguar në spital.

Burime bëjnë me dije se i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Njoftimi i Policisë
Rreth orës 17:10, në aksin rrugor Fllakë-Xhavzotaj Durrës, një automjet me drejtues shtetasin Z. O., ka përplasur një motomjet me drejtues shtetasin R. L. Si pasojë e përplasjes është demtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi R. L., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vodhi celularin e një qytetari në lokal, arrestohet 4 ditë pas ngjarjes 38-vjeçari në Korçë

Vodhi celularin e një qytetari në lokal, arrestohet 4 ditë pas ngjarjes 38-vjeçari në Korçë