Aksident në Elbasan, kamioni përplaset me një makinë, plagosen dy persona

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një kamion është përplasur me një makinë.

Për pasojë janë plagosur dy persona ndërsa gjendja shëndetësore e tyre ende nuk dihet. Saktësisht përplasja e mjeteve ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Paper.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje ndërsa kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë