VIDEO/ Aksident në Elbasan, makina përplas për vdekje këmbësorin në fshatin Vidhas

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor me inicialet B.B., 65 vjeç në fshatin Vidhas.

Ky i fundit fillimisht është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë ndërsa nuk mundi t'i mbijetojë plagëve.

Sakaq, burime për Report Tv bëjnë me dije se policia ndodhet në vendgjarje dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit