Aksident në Fier, makina përplas 12 vjeçarin me biçikletë! Policia shoqëron në komisariat drejtuesin e 'benzi'-t

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen”1 maji” në Fier ku rreth orës 18:10, një makinë me drejtues V.V ka përplasur 12 vjeçar që ishte duke kaluar rrugën me biçikletë.

I mituri është dërguar në spitalin rajonal të Fierit, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesit e automjetit tip ‘Benz’.

Grupi hetimor vijon hetimet për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak