Aksident në Fushë Krujë, makina përplas 72-vjeçarin, dërgohet në spital

Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Fushë Krujë. Mësohet se një mjet me drejtues G.B., ka përplasur një këmbësor me inicialet M.M.

Ky i fundit, 72 vjeç, aktualisht ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

Policia njofton se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Njoftimi i Policisë
Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin  këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Vendimi për përjashtimin nga grupi, Bylykbashi: Nuk na heq dot askush! Noka: Ju duhet shoqata e bravave