Aksident i rëndë në Fushë Prezë, ‘BMV-ja’ përplas turistin anglez

Aksident i rëndë në Fushë Prezë, ‘BMV-ja’ përplas turistin anglez

Foto nga aksidenti

Një aksident është regjistruar mesditën e kësaj të shtune në Fushë Prezë, ku një mjet tip “BMW” është përplasur me një motor, me drejtues një shtetas anglez.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:25, ndërkaq shtetasi anglez me inicialet C. Ch., 61-vjeç, ka mbetur i plagosur. Sikurse shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Top Channel, 61-vjeçari merret me barrelë nga ekipi mjekësor i ambulancës dhe dërgohet menjëherë në spital.

 

M.T/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com