Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas motorin, plagoset çifti i bashkëshortëve

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas motorin, plagoset çifti i bashkëshortëve

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një automjet me drejtues shtetasin Sh.K ka goditur një motomjet.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi i motomjetit shtetasi B. Ll., 70 vjeç  i cili udhëtonte  me  bashkëshorten shtetasen R. Ll., 68 vjeçe., të cilët janë dërguar në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

‘Më datë 01.12.2021., rreth orës 12:20 në Fushë Krujë, një automjet me drejtues shtetasin Sh. K., 65 vjeç., ka goditur motomjetin me drejtues shtetasin B. Ll., 70 vjeç  i cili udhëtonte  me  bashkëshorten shtetasen R. Ll., 68 vjeçe., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Edison Ypi: Ik në Niçë

Edison Ypi: Ik në Niçë