Aksident në Gjirokastër, ‘Benz’-i del nga rruga dhe përfundon në pedonale, plagoset shoferi

Pamje nga vendngjarja

Pamje nga vendngjarja

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur në Gjirokastër.

Saktësisht aksidenti ka ndodhur në afërsi të lagjes Gërhot.

Burime bëjnë me dije se një mjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga duke përfunduar në pedonale.

Nga përplasja, janë prishur barrierat mbrojtëse dhe shtyllat elektrike.

Fatmirësisht në trotuar nuk ka pasur këmbësorë ndërsa u plagos lehtë shoferi.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

Ndihma për Ukrainën, Biden: Populli i Shteteve të Bashkuara qëndron së bashku me popullin trim të Ukrainës