Aksident në Gjirokastër, përplaset kamionçina me maunen! Lëndohet një person

Aksident në Gjirokastër, përplaset kamionçina me maunen! Lëndohet një person

Foto ilustruese

GJIROKASTËR- Një aksident është raportuar në Gjirokastër pak minuta në parë në vendin e quajtur Ura e Leklit-Këlcyrë në afërsi të fshatit Dragot.

Automjeti tip "Benz" (kamionçinë), me drejtues K. S është përplasur me një maune tip "Scania" (trailer), me drejtues P. I.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i a "Benz", K. S., i cili është transportuar në spital, për të marrë ndihmën mjekësore. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Disiplina lë Bylisin pa trajner, e pëson edhe Kukësi

Disiplina lë Bylisin pa trajner, e pëson edhe Kukësi