Aksident në Këlcyrë, i riu me 'Benz' përplas kalimtarin 50-vjeçar! Transportohet drejt spitalit

Aksident në Këlcyrë, i riu me 'Benz' përplas kalimtarin 50-vjeçar! Transportohet drejt spitalit

Foto ilustruese

PËRMET- Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Këlcyrë të Përmetit ku një 29-vjeçar ka përplasur me mjetin e tij tip 'Benz' ka përplasur një kalimtar.

I riu ka përplasur një 50-vjeçar i cili është transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rreziku për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Radha kilometrike në Kakavijë, Meta thirrje Ramës dhe Xhaçkës: Ndërprisni pushimet, qytetarët të mos trajtohen si njerëz pa atdhe! Ngrihuni në këmbë për garantimin e lëvizjes së lirë

Radha kilometrike në Kakavijë, Meta thirrje Ramës dhe Xhaçkës: Ndërprisni pushimet, qytetarët të mos trajtohen si njerëz pa atdhe! Ngrihuni në këmbë për garantimin e lëvizjes së lirë