Aksident në Korçë, përplasen dy makina, njëra përfundon në kanal! Një prej pasagjereve dërgohet në spital për ndihmë mjekësore

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Korçë-Ersekë në afërsi të Drenovës. Dy mjete janë përfshirë në aksident dhe si pasojë e përplasjes njëra prej tyre ka përfunduar në kanal.

Nga aksidenti fatmirësisht janë shënuar vetëm dëme materiale, ndërsa një grua pasagjere në njërin prej mjeteve është transportuar për në spital kontrollin pas tronditjes së shkaktuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Arbëreshët në Tiranë! Parada e traditës 6-shekullore me këngë e kostume të trashëguara: U kthyem në shtëpinë tonë! Gjuha, pengu ynë

Arbëreshët në Tiranë! Parada e traditës 6-shekullore me këngë e kostume të trashëguara: U kthyem në shtëpinë tonë! Gjuha, pengu ynë