Aksident në Krujë, i riu humbet kontrollin e mjetit dhe përplaset me shtyllën! Plagoset 21-vjeçari

 Aksident në Krujë, i riu humbet kontrollin e mjetit dhe përplaset me shtyllën! Plagoset 21-vjeçari

Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në rreth orës 22:30, në Nikël. 21-vjeçari  duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka goditur një shtyllë të tensionit elektrik.

Për pasojë është lënduar lehtë 21-vjeçari, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Ambasadori amerikan në Beograd: Shtetet e Bashkuara duan sqarim se çfarë ka nënshkruar Serbia me Rusinë

Ambasadori amerikan në Beograd: Shtetet e Bashkuara duan sqarim se çfarë ka nënshkruar Serbia me Rusinë