Aksident në Lezhë, makina përplaset me çiklomotorin, 1 i plagosur

LEZHË- Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë- Rrile, ku një makinë është përplasur me një çiklomotor në afërsi të një pike karburanti.

Si pasojë e aksidentit ka marrë lëndime drejtuesi i çiklomotorit, i cili është transportuar në Spitalin Rajonal të Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet mbi shkaqet e këtij aksidenti.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para

Zgjedhjet e përgjithshme, mbyllen qendrat e votimit në Itali! Ja kur mësohen rezultat e para