Aksident në Lezhë, mjeti përplaset me motoçikletën! Dëmtohet shoferi 65-vjeçar (VIDEO)

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin Lezhë-Shkodër në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Gjadrit". Ngjarja ndodhi këtë të diel rreth orës 10:00 ku janë përplasur një mjet dhe një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shoferi i motorit 65-vjeçar.

Si pasojë është lënduar drejtuesi i motoçikletës, Zef Paloka i cili është dërguar në spital për ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich