VIDEO/ Aksident në Lushnjë, dy mjete përplaset në kryqëzimin pranë një shkolle! Dy të lënduar

Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të marte në Lushnjë. Dy mjetet janë përplasur në një kryqëzim rruge pranë një shkolle.

Dy mjetet kanë përfunduar në trotuar nga përplasja por fatmirësisht nuk ka pasur këmbësorë.

Mjeti tip Toyota është përplasur me një një taksi tip Audi, çka ka shkaktuar lëndimin e taksistit dhe pasagjeres së tij.

Me ndërhyrjen e policisë dhe ambulancës janë nxjerrë nga mjeti të dëmtuarit dhe janë dërguar në spital.

Policia ndërhyn për disiplinimin e trafikut

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra