Aksident në Lushnjë, mjeti përplas 65-vjeçarin! I doli para me biçikletë

Aksident në Lushnjë, mjeti përplas 65-vjeçarin! I doli para me biçikletë

Foto ilustruese

Një aksident është raportuar pasditen e sotme në aksin nacional Lushnjë-Berat.

Një 65-vjeçar po udhëtone me biçikletë dhe është përplasur nga një mjet tip ‘Toyota’. Ilmi Murati, banor i fshatit Burbullinjë është transportuar me urgjencë në spitalin e Lushnjës.

Grupi hetimor dhe policia po dokumenton ngjarjen. Sipas të dhënave paraprake, Murati ishte duke ecur me biçikletë dhe nuk ka mundur ta shmangë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Djali 20-vjeçar iu masakrua në Suedi me thikë, babai tregon në ‘Pa Gjurmë’ historinë: E qëlluan arabët pabesisht! Shqiptarët u ngritën në këmbë e na ndihmuan

Djali 20-vjeçar iu masakrua në Suedi me thikë, babai tregon në ‘Pa Gjurmë’ historinë: E qëlluan arabët pabesisht! Shqiptarët u ngritën në këmbë e na ndihmuan