Aksident në Maliq, shoferi 43 vjeçar humbet kontrollin e mjetit, përfundon i plagosur në spital (VIDEO)

Një 43 vjeçar është plagosur mëngjesin e sotëm teksa qarkullonte me makinë në aksin Rëmbec-Libonik të Maliqit.

Dyshohet se N.V ka humbur kontrollin e automjetit të tij tip ‘Benz’ dhe duke përfunduar jashtë rrugës ku po qarkullonte. 43 vjeçari është dërguar në spitalin e Korçës ku po merr mjekimin e duhur.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

B.V/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Niku: 27/11/2022 15:39

    Koken hengshi kur nuk dini te zbatoni rregullat e qarkullimit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

21 janari/ Lleshaj në Kontrast: SPAK të mos hetojë ‘ushtarin’ por atë që dha urdhrin! Vangjeli: Këtë javë do ketë surpriza për Mediun nga çështja e Gërdecit

21 janari/ Lleshaj në Kontrast: SPAK të mos hetojë ‘ushtarin’ por atë që dha urdhrin! Vangjeli: Këtë javë do ketë surpriza për Mediun nga çështja e Gërdecit