Aksident në Pogradec, mjeti përplaset me trafik ndarësen, dëme të shumta materiale (FOTO)

Aksident në Pogradec, mjeti përplaset me trafik ndarësen, dëme të shumta materiale (FOTO)

Foto nga vendngjarja

PORADEC- Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të hëne në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi te fshatit turistik të Linit.

Sipas burimeve, një mjet ka dalë nga rruga e për pasojë është përplasur me trafik ndarësen e cila ka hyrë  në pjesën e përparme të mjetit.

Siç duket nga pamjet e Report Tv, mjeti ka marrë dëme të shumta materiale ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Tregtonin aparate celularë të kontrabanduar në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët

Tregtonin aparate celularë të kontrabanduar në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët