Aksident në Pogradec-Qafë Thanë/ Makina del nga rruga përplaset me barrierat, plagoset shoferja shpëton fëmija

Korce-  Një aksident u shënua pasditen e sotme në aksin nacional Pogradec-Qafë Thanë në afërsi të Gurit të Kuq. 

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierat mbrojtëse. Si pasojë e këtij aksidenti është dëmtuar drejtuesja e mjetit e cila ka qënë së bashku me një fëmijë në makinë. Fatmirësisht gruaja është jashtë rrezikut për jetën ndërsa fëmija nuk ka pësuar lëndime.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit. 

S.G//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë takon Dumanin e prokurorët e SPAK, Richard Nephew: SHBA-të janë të përkushtuara për t'i dhënë fund pandëshkueshmërisë

Zyrtari i DASH kundër korrupsionit në Tiranë takon Dumanin e prokurorët e SPAK, Richard Nephew: SHBA-të janë të përkushtuara për t'i dhënë fund pandëshkueshmërisë