VIDEO/ Aksident në rrugën Lezhë-Rrilë, makina përplaset me shtyllat anësore dhe përmbyset! Përfundon në spital drejtuesja e mjetit

Nje aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë. Një automjet benz me të cilin udhëtonte nje femër ka humbur kontrollin dhe përplasur me shtyllat në anë të rruges, duke u përmbysur.

Për pasoje ka marrë lendime të lehta drejtuesja e mjetit e cila është dërguar për ndihme mjekësore në spital. Policia e cila ka mbërritur menjëherë ne vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

Parlamenti i Hungarisë ratifikon anëtarësimin e Finlandës në NATO

Parlamenti i Hungarisë ratifikon anëtarësimin e Finlandës në NATO