Aksident në Rrugën e Arbrit, Audi përplaset me zetorin tek ura e Drinit (VIDEO)

BULQIZË- Një aksident ka ndodhur mbi Urën e Drinit në Gjoricë, fatmirësisht pa viktima.

Në aksident është përfshirë një mjet Audi ‘A3 AB 510 HT’ i cili drejtohej nga Denis Miftari.

Ky i fundit është dërguar në spital me dëmtime të lehta. Nga ana tjetër drejtuesi i mjetit tip zetor është larguar nga vendi i ngjarjes dhe policia po e kërkon.

'Në vendin e quajtur "Ura e Drinit" në Gjoricë, automjeti tip "Audi", me drejtues shtetasin D. M., është përplasur me  automjetin  bujqësor tip 'Zetor',  me drejtues shtetasin F.D. Si pasojë e përplasjes janë lënduar lehtë dy drejtuesit e automjeteve. Pas ndihmës së parë mjekësore dy drejtuesit kanë dalë nga spitali. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.'- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush kush e ringre PD-në?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Partizani kampion i Superligës për herë të 17-të në histori! Bylisi bie nga kategoria, Vllaznia në Evropë! Verdiktet e sezonit

VIDEO/ Partizani kampion i Superligës për herë të 17-të në histori! Bylisi bie nga kategoria, Vllaznia në Evropë! Verdiktet e sezonit