Aksident në rrugën e Arbrit, makina përfundon në humnerë! Shpëton mrekullisht nëna me fëmijën

Aksident në rrugën e Arbrit, makina përfundon në humnerë! Shpëton mrekullisht nëna me fëmijën

Foto nga vendngjarja

Një aksident është shënuar pak më parë në rrugën e Arbrit në fshatin Shkallë të Xibrit. 

Një automjet tip veturë ka dalë nga rruga në vendin e quajtur "Ura e Spates". 

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes mjeti që po vinte nga Klosi është përplasur fillimisht me hekurat e urës e më pas ka përfunduar poshtë.

Mësohet se drejtuesja e mjetit ndodhej në të bashkë me një fëmijë. Fatmirësisht ata kanë pësuar vetëm lendime ndërsa janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia për të zbardhur shkaqet e vërteta të aksidentit që për pak nuk u kthye në tragjedi.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • gezimi: 12/09/2022 08:08

    Nuk kane shpëtuar mrekullisht por i ka shpëtuar Zoti pasi i ka dhënë mendtë dhe kanë lidhur rripat e sigurimit. Të paktën 70% e vdekjeve nga aksidentet rrugore ndodh nga mos përdorimi i rrypit të sigurimit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)