Aksident në rrugën e Shëngjinit, makina gjendet në ferrë, por braktiset nga drejtuesi

Një automjet tip ‘Benz’ është gjetur i aksidentuar në rrugën e Shëngjinit, pranë Knallës. Mjeti është gjetur në ferrë në atë rrugës, ndërsa personat që kanë qenë brenda e kanë braktisur dhe nuk janë gjetur aty dhe as nuk kanë shkuar në spital. Policia po punon për identifikimin e pronarit të mjetit.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar