Aksident në rrugën Elbasan-Metalurgjik, makina përplaset me murin rrethues të një banese (VIDEO)

Një aksident raportohet se ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Elbasan-Metalurgji. Sipas informacioneve të para, një automjet është përplasur me murin e jashtëm të një banese.

Nuk dihen ende rrethanat si ka ndodhur aksidenti, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

m.x./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

30 ditë protesta anti-qeveritare në Bullgari, kërkojnë dorëheqjen e Borissov: E korruptuar! (VIDEO)