Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, ‘Audi’ përplaset me kamionçinën! Dy persona të plagosur transportohen në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Automjeti tip ‘Audi’ është përplasur me një makinë tip kamionçinë. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton lidhur me zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Alibeaj ironizon Berishën: Vegël mund të jetë ai që do i çojë demokratët në parti të majtë! Kam krenari të qëndroj në PD

Alibeaj ironizon Berishën: Vegël mund të jetë ai që do i çojë demokratët në parti të majtë! Kam krenari të qëndroj në PD