Aksident në Shkodër, kamioni përplas motorin, drejtuesi i shtrirë në tokë (VIDEO)

Një aksident me një të plagosur rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Një kamion me drejtues personin me inicialet E. Z. ka përplasur një motor në Melgushë, në aksin Shkodër-Bushat.

I plagosuri është Zef Paloka 60-vjeç nga Bërdica. Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes, teksa i plagosuri është i shtrirë në rrugë dhe i mbuluar në gjak në pritje të ndihmës së parë.

Pas njoftimit ka mbërritur ambulanca duke e dërguar në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

Foto nga vendi i ngjarjes

d.ba./Shqiptarja.com
Komento