VIDEO/Aksident në superstradën Lezhë-Laç, përplasen dy motoçikleta! Plagoset një prej shoferëve

Një aksident i rëndë është raportuar në superstradën Lezhë-Laç mëngjesin e kësaj të marte.

Dy motoçikleta janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë është plagosur dëmtuesi i njërit prej tyre.

Ai është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës, ndërsa policia ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)

GOLAT/ Liverpool dhe Roma tri pikë me vuajtje në transfertë, Panathinaikos befason Villarrealin në Europa League (Rezultatet)