Aksident në superstradën Lezhë-Milot, kamionçina e bashkisë përfundon e përmbysur

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Milot në afërsi të fshatit Gajush, por fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale dhe jo pasoja me jetë.

Në aksident janë përfshirë një kamionçinë e sipërmarrjes së gjelbërimit në bashkinë e Lezhës dhe një mjet tjetër tip 'BMV'. Si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i kamionçinës, që është dërguar menjëherë në spital, por nuk ka rrezik për jetën.

Ndërkohë kamionçina e cila ishte e ngarkuar me pemë dekorative ka mbetur e përmbysur.

1593595895_lezhe2.jpg

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Staplerfahrer: 01/07/2020 13:46

    Patentat e bleme kto Jan rezultatet

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Riaktivizohet vatra e zjarrit në Pishporo të Fierit, rrezikohet zona e mbrojtur! Kërkohet ndërhyrje nga ajri

Riaktivizohet vatra e zjarrit në Pishporo të Fierit, rrezikohet zona e mbrojtur! Kërkohet ndërhyrje nga ajri