Aksident në Tale të Lezhës, plagoset një person, kishte vështirësi në dëgjim e të folur! Drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja (VIDEO)

LEZHË- Një aksident është raportuar pak minuta më parë në zonën e Tales në Lezhë ku ka mbetur i plagosur një person.

Sipas burimeve, makina ka përplasur këmbësorin dhe më pas është larguar nga vendngjarja. I plagosuri është kishte probleme me dëgjimin e të folurin çka mund të ketë shkaktuar aksidentin e rëndë për shkak se nuk e ka dëgjuar makinën. I lënduari është duke marrë mjekimin në spitalin e Lezhës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar rrethanat e aksidentit.

Në përditësim... 

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Unaza e Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët

Unaza e Elbasanit, ARRSH shpall fituese ofertën afër fondit limit! Skualifikon 4 ofertat me kosto më të ulët