Aksident në Tiranë, makina përplaset me disa automjete të parkuara! Plagosen shoferi dhe pasagjerja 19-vjeçare

Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti.

Nëpërmjet një njoftimi për mediat, Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën e “Kavajës” rreth orës 23:35, ku 21-vjeçari me inicialet L.B., ka humbur kontrollin e mjetit dhe është  përplasur me disa mjete të parkuara aty në afërsi.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në mjet, shtetasja A. A., 19 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet e 25 prillit, Kisha Ortodokse: Të zgjedhim njerëz të pastër dhe që kanë aftësinë për ta çuar vendin para