Vlorë, polici i dehur në timon përplaset me një makinë tjetër, shoferja përfundon në spital

Një policë i dehur në timon është përplasur me një makinë tjetër që drejtohej nga një vajzë, në qytetin e Vlorës.

Aksidenti është shënuar rreth orës 2:30 minuta të mëngjesit në afërsi të Bulevardin 'Ismail Qemali' pranë Poliklinikës. 

Sipas policisë, shoferja është dërguar në spital, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.  

Grupi hetimor dhe opgj të AMP-së, në drejtimin e Prokurorisë, vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ministri Hasani, vizitë zyrtare në Republikën e Koresë: Mundësi e mirë për thellimin e bashkëpunimit ekonomik

Ministri Hasani, vizitë zyrtare në Republikën e Koresë: Mundësi e mirë për thellimin e bashkëpunimit ekonomik