Aksident në Vlorë, makina përplaset me motorin! Plagoset një person, policia në vendngjarje

Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në lagjen ‘Partizani’ në Vlorë.

Mësohet se një automjet tip ‘Land Rover’ me drejtues V. T., është përplasur me një motomjet, drejtuesi i të cilit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Gjendja e të plagosurit raportohet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shkaqet dhe rrethanat e aksidentit mbeten të paqarta.

Njoftimi i Policisë
Sot, rreth  orës 20:00, në lagjen “Partizani”, Vlorë, një automjet tip "Land Rover", me drejtues shtetasen V. T., është përplasur me një motomjet, drejtuesi i të cilit ndodhet në  spital nën kujdesin e mjekëve , jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Fundi i ‘epokës’ së Merkel, kancelarja ‘e hekurt’ do të përcillet me këngë lamtumire