Aksident në Lushnjë, 56-vjeçarja humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! 3 të plagosur, mes tyre një i mitur

Aksident në Lushnjë, 56-vjeçarja humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! 3 të plagosur, mes tyre një i mitur

Foto ilustruese

LUSHNJË- Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Lushnjë-Fier. Drejtuesja e mjetit 56-vjeçare ka humbur kontrollin dhe për pasojë makina tip 'Peugeot' ka dalë nga rruga. Si pasojë janë dëmtuar 3 persona duke përfshirë drejtuesen, një person me iniciale S.P., si dhe një 17 vjeçar.

Fatmirësisht ata janë jashtë rreziku për jetën dhe ndodhën në spitalin e Lushnjës duke marrë ndihmën përkatëse mjekësore.

Grupi hetimor po punon për përcaktimet e shkaqeve të daljes nga rruga.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Barzagli: 19/06/2022 20:53

    Nuk e kuptoj se cfare ka dasht gruja e madhe tu i grah makines.ne Itali kane nje proverbi " donna al volante, pericolo costante" besoj se e kuptojne.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Ulet konsumi i karburanteve në korrik e gusht, tkurret turizmi i brendshëm! Shoferët nga rajoni nuk furnizohen në Shqipëri

Ulet konsumi i karburanteve në korrik e gusht, tkurret turizmi i brendshëm! Shoferët nga rajoni nuk furnizohen në Shqipëri