POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Aksident në 'Rrugën e Varrezave' në Vlorë, efektivja e policisë përplaset nga 'Benzi'

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si 'Rruga e Varrezave'. Efektivja e policisë është dërguar në spitalin e qytetit të Vlorës. Mësohet se ajo është jashtë rrezikut për jetën, pavarësisht plagëve që ka marrë në këmbë, kraharor dhe shpatull.

Report Tv mëson se në aksidentin ku u përfshi efektivja e paraburgimit u përfshinë dy makina, një makinë tip Benz dhe një Toyota nw tw cilin ndodhej kjo e fundit. Në momentin e aksidetit, mjeti tip Benz ka qenë duke ecur në kundravjtje dhe jashtë normave të lejuara të shpejtësisë.

m.v./Shqiptarja.com
Komento