Aksident rrugor në Divjakë/ 'Porche' përplas këmbësoren, humb jetën 69-vjeçarja

Aksident rrugor në Divjakë/ 'Porche' përplas këmbësoren, humb jetën 69-vjeçarja

Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne, ku një 69-vjeçarje ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, në fshatin Mizë të Divjakës, ku një makinë tip "Porche" ka përplasur këmbësoren. Viktima është identifikuar me inicialet N. H., 69 vjeçe.

Drejtuesi i makinës, E. A., 40 vjeç është shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale.

"Sot rreth orës 20:30, në fshatin Mizë, shtetasi E. A., 40 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Porche" ka përplasur një këmbësore, shtetasen N. H., 69 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në spitalin e Lushnjës.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit", njofton policia.  

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Të gjithë drejt bregdetit! Trafik i rënduar në Vlorë, Bypass-i jashtë funksionit! Akset më problematike