Aksident rrugor në Tiranë/ Makina kthehet përmbys, 2 të plagosur (VIDEO)

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë, ku kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Ngjarja ka ndodhur në drejtim për nga autostrada e TEG-ut ku një mjet është përmbysur në rrugë, siç shihet edhe në pamjet që Report Tv sjell, e për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurve.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimet e opozitës dhe certifikon 25 prillin, ju duket vendim i drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gjenetika apo impenjimi, çfarë e bën saktësisht një person të zgjuar? Sociologu Tushi: Nëse di ta përdorësh si duhet, libri të ndihmon shumë