VIDEO/ Aksident te ‘Brryli’ përplasen 2 makina, njëra del nga rruga e merr para kangjellat dhe ndalet nga pema! Shkak mos respektimi semaforit

TIRANË- Një aksident i ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek zona e Brrylit në Tiranë.

Dy makina janë aksidentuar, ndërsa njëra prej mejteve ka përfunduar duke u përplasur me pemën dhe duke shkatërruar kangjellat e vendosura anë rrugës.

Shoferët kanë marrë lëndime të lehta dhe janë dërguar në spital. Shkak për aksidentin është bërë mos respektimi i semaforit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Moti sot: Në Tiranë termometri do të shënojë 30 gradë Celcius! Në një tjetër qytet temperatura do shkojë 31 gradë

Moti sot: Në Tiranë termometri do të shënojë 30 gradë Celcius! Në një tjetër qytet temperatura do shkojë 31 gradë