Aksident të Rruga e Kombit/ Përplasen 2 makina me targa të Kosovës, 2 të plagosur (VIDEO)

Përplasja e 2 automjeteve përgjatë rrugës së Kombit në afërsi të Fangut ka shkaktuar plagosjen e dy personave të cilët janë dërguar në spitalin e Rrëshenit për ndihmë më të specializuar.

Dy automjetet me targa të Kosovës janë përplasur njëra me tjetrën si pasojë e një parakalimi të gabuar të njërit prej drejtuesve të makinave.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet.


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Fier/ Benzi ‘futet nën rrotat’ e kamionit, humb jetën infermieri 30-vjeçar


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje në Angli, dëshmitarët: Ndodhi në 'shtëpi bari', rrinin 3 shqiptarë! Nuk po flasim për bimë të vogla këtu por  për 'gjysmë pemë'