Aksident te ‘Tregu Elektrik’ në Tiranë, mjeti përplas një grua! Përfundon në spital

Aksident te ‘Tregu Elektrik’ në Tiranë, mjeti përplas një grua! Përfundon në spital

Foto ilustruese

TIRANË- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te ‘Tregu Elektrik’ në kryeqytet, teksa një drejtues mjeti ka përplasur një grua, e cila ka mbetur e dëmtuar. Ajo është dërguar në spital dhe jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

Tentoi të fuste kanabis në shishe keçapi dhe majoneze në burgun e Rogozhinës, polica arreston 65-vjeçarin

Tentoi të fuste kanabis në shishe keçapi dhe majoneze në burgun e Rogozhinës, polica arreston 65-vjeçarin