Aksident i rëndë në autostradën Tiranë- Elbasan, makina përplas 33-vjeçarin për vdekje (EMRAT+VIDEO)

ELBASAN-  Një aksident i rëndë është raportuar pak minuta më parë në afërsi të Palmanovës në autostradën Tiranë-Elbasan.

Makina me drejtues Berat Becirin ka përplasur kalimtarin Mevlan Shehu, 33 vjeҫ i cili ka gjetur  vdekjen e menjëhershme.

Sipas burimeve për Report Tv, mjeti ishte me targa maqedonase dhe drejtohej nga një shqiptar i Maqedonisë së Veriut. 

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar detajet e aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Loni: 03/12/2022 20:06

    Eshte katastrofe te Mendon qe te preheat rruga ne mes sepse dikush Tenton te kaloj autostraden si me qen rruge lagjeje. Duhen marre masa por cfare masash them edhe un jemi ne qalbanistan mjere shoferi edhe viktima qe I kryqezohet jeta ne ate rruge edhe ne nje shtet informal si ne njerez si ne godina!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Aksident në Gjirokastër, 62-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! Humb jetën në spital

Aksident në Gjirokastër, 62-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! Humb jetën në spital