Po udhëtonte me makinë, aksidentohet Armina Mevlani, e përplas kamioni

Po udhëtonte me makinë, aksidentohet Armina Mevlani, e përplas kamioni

Armina Mevlani dhe makina e saj e aksidentuar

TIRANË- Armina Mevlani është përfshirë pasditen e sotme në një aksident rrugor.

 Report TV mëson se blogerja po udhëtonte në Astir, pranë një hoteli, me Audin e saj të bardhë, teksa është përplasur me kamionin.

Mësohet se ajo ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë policia rrugore ndodhet në vendgjarje duke marrë në pyetje drejtuesit e mjeteve.

1649175022_Makina.jpg

 Makina e dëmtuar e Armina Mevlanit

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Makiwa71: 06/04/2022 14:51

    Edhe pse nuk e njoh , më vjen mirë që ka shpëtuar pa dëme për shëndetin, sa përket për makinën besoj që nuk duhet të ketë probleme me e rregullu me lekët që fiton.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq