Aksidentoi 69-vjeçarin, policia e Beratit
procedon drejtuesin e automjetit

Policia e Beratiti ka proceduar penalisht 48-vjeçarin K.B pasi në rrugën nacionale Berat-Ura Vajgurore, në fshatin Orizaj, duke drejtuar automjetin Benz me targa AA 966 JN, ka goditur mjetin cikomotor me targa CAC 906, me drejtues shtetasin N.H, 69 vjeç.

I moshuari është dërgua në spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kronikë: Ardhja e Babos dhe merzia e një dite me gropa