Aksidentoi me motor një të moshuar, arrestohet polici në Vlorë

Aksidentoi me motor një të moshuar, arrestohet polici në Vlorë

Foto ilustruese

VLORË- Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Vlorë-Gjirokastër) ka arrestuar në flagrancë një punonjës të policisë së Njësisë Speciale të Kufirit dhe Emigracionit “Delta“ Radhimë, për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor.

Arrestimi i policit 40 vjeçar u krye pasi një ditë më parë, ka aksidentuar me motor në Lungomare, një 75 vjeçar duke i shkaktuar dëmtime të rënda në kokë.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë për veprime të mëtejshme proceduriale.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Borrell takon kryediplomatët e Ballkanit Perëndimor

Borrell takon kryediplomatët e Ballkanit Perëndimor