Aksidentoi për vdekje 42-vjeçarin në aksin Cërrik-Belsh, arrestohet shoferi 49-vjeçar

Aksidentoi për vdekje 42-vjeçarin në aksin Cërrik-Belsh, arrestohet shoferi 49-vjeçar

Foto ilustruese

Një 42-vjeçar ka humbur jetën ditën e djeshme, pasi është përplasur nga një automjet në aksin Cërrik-Belsh.

42-vjeçari i identifikuar me inicialet S.T.  është aksidentuar nga automjeti teksa drejtonte një motor.

Policia bën me dije se ka arrestuar shoferin 49-vjeçar të automjetit, të identifikuar me inicialët B.C..

“B. C., 49 vjeç, banues në Belsh, pasi me automjetin që drejtonte, ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin S. T., 42 vjeç, i cili për pasojë humbi jetën”,- njofton policia.

 

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Renditja e UEFA-s/ Italia kërkon pesë skuadra në Champions League, vendimtare sfidat e Romës dhe Milanit

Renditja e UEFA-s/ Italia kërkon pesë skuadra në Champions League, vendimtare sfidat e Romës dhe Milanit