Aksion anti-drogë në Vlorë, mbi 8 persona të arrestuar

Foto ilustruese

VLORE- Një aksion anti-drogë është finalizuar pasditen e sotme në Vlorë.

Mësohet se nga aksioni në fshatrat e Vlorës kanë rënë në pranga mbi 8 persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Mes personave të arrestuar ka edhe persona të akuzuar për vjedhje dhe djegie makinash.

lajm ne perditësim...

  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Meta kundër hapjes së dosjeve të vjetra nga SPAK, Vasili në 2016-n: Të mos hetohen ish pushtetarët nga ’90-ta! Përfaqësuesi BE-së: Ka mision historik, jo kufizime (Dokumenti)