Aksioni i SPAK, në 32 urdhër arrestet, mes tyre edhe Suel Çela dhe Ervis Martinaj

Aksioni i SPAK, në 32 urdhër arrestet, mes tyre edhe Suel Çela dhe Ervis Martinaj

1652947049_suelcelamartinaj.jpg

Burime për Report Tv bëjnë me dije se nga 32 urdhër-arreste të lëshuara për të goditur grupet kriminale, deri tani janë ekzekutuar 12 masa. Ndërkohë, urdhër-arreste janë lëshuar për Ervis Martinajn, Suel Çelën, Kamber Mehajn, Talo Çelën dhe Sokol Sanxhaktarin.


Lajmi kryesor:

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ Dy të penduar të drejtësisë, Nuredin Dumani dhe Henrik Hoxhaj zbërthejnë vrasjet nga 8 grupe kriminale në një dekadë! 32 urdhër-arreste, 18 të arrestuar, 14 në kërkim


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kisha ku prehet Mbretëresha Elizabeth hapet për publikun, publikohet fotoja e parë me pllakën e varrit

Kisha ku prehet Mbretëresha Elizabeth hapet për publikun, publikohet fotoja e parë me pllakën e varrit